Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
WOŚP w Jaworze | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

WOŚP w Jaworze

8 stycznia 2013

WOŚP w Jaworze

UWAGA UWAGA!

13 stycznia rusza Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku przyłączyłam się do akcji i zaoferowałam na licytację               BON NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ O WARTOŚCI 200  zł.                    Jaka będzie licytacja? Czy uzyskamy równowartość bonu? A może ktoś zechce ofiarować więcej?

Licytacja odbędzie się o godzinie 14.00 oraz 16.00  w Kawiarni Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa (ECMEN)    w Jaworze, ul. Parkowa 5

Bon można wykorzystać na sesję ciążową, dziecięcą, portretową.

PANIE! To wspaniały prezent, który możemy ofiarować sobie same!

PANOWIE! Za miesiąc Walentynki! Jeśli nie macie prezentu dla swoich Kobiet – podpowiadam – sesja zdjęciowa!

Pamiętajmy, że bawiąc się i licytując – pomagamy innym (w tym roku WOŚP gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów).

W ramach BONU otrzymacie profesjonalną sesję zdjęciowa, 20 zdjęć poddanych edycji na płycie CD/DVD w wysokiej rozdzielczości. Sesja realizowana jest na terenie Jawora i okolic (do 15 km). Biorąc udział w akcji wyrażacie zgodę na publikację zdjęć na stronie internetowej : www.WiktoriaWilk.pl oraz Facebooku.

Bon ważny jest do końca kwietnia 2013 roku, sesja realizowana jest po wcześniejszym umówieniu.


Powiązane

Podziel się

Skomentuj

Connect with Facebook