Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
TAP MADL | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

TAP MADL

20 lutego 2011

TAP MADL

Wczoraj jeszcze w pieluszce a dziś już na wybiegu! Kto wie jak rozwinie się przyszłość małej Zuzi, której zdjęcia można zobaczyć TU. Może w przyszłości będziemy mogli zobaczyć ją na pokazach mody? Nic nie wiadomo!

Dziś – zdjęcia z pokazu mody Junk Fashion Show Kraków 2010. Projekty – Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru. Pokaz mody podzielony był na dwie części. W pierwszej – kreacje są wykonane z papieru. Może taka jest przyszłość naszych ubrań? Jednorazowe ubrania, ekologiczne, wykonane z surowca uzyskanego z recyklingu! Kto wie, może właśnie patrzymy na naszą przyszłość!

Druga – ciekawe projekty wykonane ze „zwykłych materiałów”.

Ktoś by mógł powiedzieć, że „Tego się nie da nosić”. Cóż z modą bywa różnie, ale ja tego dnia poznałam projektantkę, która prezentowała tam swoje odważne projekty i uwierzcie mi – szyje je dla siebie i w nich chodzi. Wygląda świetnie! Tak zaczęła się moja znajomość z Kingą, o której opowiem szerzej, kiedy będę już mogła zaprezentować Wam naszą sesję do dyplomu Kingi.

I tak to w życiu tez jest, że nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczy! Bo Kinga – projektantka, była też Kingą – modelką podczas moich sesji do dyplomu „A jak się wyśpisz?”

Kto wie! Może ja też będę kiedyś modelką? :D :D :D


Powiązane

Podziel się

Skomentuj

Connect with Facebook