Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Podsumowanie | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Podsumowanie

31 grudnia 2011

Podsumowanie

Rok 2011 był rokiem ciekawym, pełnym zmian. Odwiedziłam wiele miejsc, wiele osób ( szczególnie osoby dawno nie odwiedzane), byłam na kilku lotniskach, w kilkunastu muzeach, na kilkudziesięciu grillach.

Postanowiłam każdy miesiąc opisać zdjęciem. Nie sądziłam, że będzie to tak trudne zadanie. Bywały miesiące które powinny mieć po kilka zdjęć. Jak wybrać jedno? Specjalnie wybrałam zdjęcia, których nie było na blogu. Część zdjęć zapowiada sesje, które na blogu jeszcze Wam pokażę.

Moi Drodzy! Życzę Wam by rok 2012 był pełen optymizmu, radości, zdrowia i tańszej benzyny. Bo jak benzyna będzie tania to z uśmiechem na ustach powitamy to co czeka nas za zakrętem :D WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Nowy Rok 2012 zacznę od udostępnienia zdjęć z sesji URZĘDAS. Filmik zachęcający do czekania można zobaczyć w TYM poście :D


3 Komentarze

 1. avatar
  Władek

  bardzo fajne podsumowanie. ciekawi mnie maj, co tam za tą kotarką sie kryje, z grudnia foto – swietny klimat

 2. avatar
  Wiktoria Wilk

  Dziękuję :D Ja lubię luty, taki nieskazitelny :D

 3. avatar
  322:)

  Maj – Centrum Nauki Kopernik i … tylko dla dorosłych? Hmm
  Uwielbiam grudzień:) Proszę na priv w wolnej chwili:*

Skomentuj

Connect with Facebook