Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Operacja Kamienna Góra | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Operacja Kamienna Góra

4 maja 2012

Operacja Kamienna Góra

Pisk, płacz, huk, wystrzały, okrzyki – tak wyglądała dziś mini inscenizacja na jaworskim rynku. Pokaz wozów militarnych oraz mini inscenizacja to nic innego jak akcja promocyjna sztolni – nowej atrakcji Kamiennej Góry. Więcej na ten temat można poczytać  na stronie Projekt Arado – Zaginione Laboratorium Hitlera.

Na ich stronie czytamy:

„Projekt Arado” jest najnowocześniejszym podziemnym kompleksem w Polsce. Nowatorska iluminacja świetlna, efekty audio i przewodnik który wciela się w rolę agenta polskiego wywiadu i prowadzi grupę by zdobyć niemieckie tajemnice – to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na turystów w Kamiennej Górze. Co kryją podziemia? Unikalne w skali Europy eksponaty – części pocisku V-1 i rakiety V-2, niemieckiego radaru, a nawet niemieckiej enigmy. Tajemnicze konstrukcje i.. Tajemnica Wojskowa!

Świetny pomysł na reklamę, świetny pomysł na rodzinną wycieczkę.

Nauka historii w ciekawy sposób – to jest to!


2 Komentarze

 1. avatar

  Czekałem z niecierpliwością na ten post, musiałem siedzieć w pracy, nie mogąc wybrać sie na rynek. Po oglądnięciu już wiem, że jak [nie daj Bóg] wybuchnie wojna to dolnyślask będzie miał dobrego fotoKRONIKARZA.

 2. avatar
  USoldier

  Jestem pełen podziwu dla efektów Pani pracy podczas naszej „mini inscenizacji” na Jaworskim rynku z 4 maja.
  Fenomenalne zdjęcia!
  Pozdrawiam!

Skomentuj

Connect with Facebook