Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
NOWE PRODUKTY | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

NOWE PRODUKTY

2 lipca 2013

NOWE PRODUKTY

Nasza oferta z miesiąca na miesiąc zmienia się i wzbogaca  nowe produkty. Za każdą zmianą nie stoimy tylko my, lecz także ( lub przede wszystkim) nasi Klienci, którzy dopytują się o nowe rozwiązania.

Pani Gosia chciała podarować swojej mamie zdjęcia wnuczki. Dumna babcia otrzymała duży album, ale – aby zawsze mieć wnuczkę „przy sobie” Pani Gosia poszukiwała  albumiku, który mieściłby się w każdej kobiecej torebce. Tak oto w naszej ofercie pojawił sie minialbumik – harmonijka na 10 zdjęć.

Bardzo często pytano mnie o wydruki na płótnie. Rok temu młoda para: Paula i Jacek jako Podziękowanie dla Rodziców na ślubie wręczyli swoje zdjęcia w dużym formacie. Niestety  nie miałam jeszcze wydruków na płótnach i Para zdecydowała się na zdjęcia w antyramie. Ileż było stresu by zachować wszystko w tajemnicy i nie stłuc szyby!

Od początku naszej działalności silny nacisk kładliśmy na spersonalizowane płyty i okładki CD. Jednak Pani Paula przyczyniła się do rozbudowy tej oferty o nowe pozycje. Teraz mamy okładki CD oraz DVD na 1 oraz na 2 płyty.

Nowe fotoksiążki ( rozmiar 20×30 poziom) na 28 stron ( 14 kartek) są w ofercie dzięki Pani Alicji, która postanowiła obdarować swoich bliskich zdjęciami ze ślubu. Nie chciała ograniczać się jedynie do 3 fotoksiążek (dla siebie oraz dwie dla rodziców). Pani Alicja zamówiła u mnie siedem fotoksiążek, ale chcąc utrzymać się w budżecie potrzebowała czegoś … odpowiedniego. Udało się! Teraz fotoksiążka 20x30cm jest w pakiecie do wybranych sesji.

Kolejnym nowym punktem w naszej ofercie są  upominki ze szkła i kryształu, którymi zainteresowałam się kiedy Ania szukała odpowiedniego prezentu dla swojej Pani Wychowawczyni na koniec roku szkolnego.

Natomiast pan Jacek, który tworzy dla mnie zdjęcia na drewnie – zaproponował mi drewniany breloczek do kluczy (na 2 zdjęcia) – i idealnie wstrzelił się w moje potrzeby :D Uwielbiam spersonalizowane rzeczy bo wiem, że ta rzecz jest tylko dla mnie :D Teraz od razu wiem gdzie są klucze, bez problemu znajduję je w torbie czy plecaku.

Drogi Czytelniku – jeśli dotrwałeś do końca tego opisu – gratuluję wytrwałości i ciesze się bardzo, że jesteś zainteresowany tym co możemy dla Ciebie przygotować. Mam nadzieję, że znalazłeś tutaj to czego szukasz, jeśli nie – skontaktuj się z nami a wierzę, że będziemy mogli zaprojektować coś specjalnie dla Ciebie. Pozdrawiam!

 


Skomentuj

Connect with Facebook