Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Mirek Pyznar – Pan Kółeczko | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Mirek Pyznar – Pan Kółeczko

25 maja 2011

Mirek Pyznar – Pan Kółeczko

22 maja w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego. Uczestnicy z całej Polski walczyli o Puchar Burmistrza Miasta Jawora (fotorelacja z turnieju – wkrótce).

W przewie między kolejnymi konkursowymi występami – swoje popisy akrobatyczne zaprezentował Mirek Tyznar znany w kraju jako „Pan Kółeczko”.

Jaworzanin – Mirek Pyznar jest wieloletnim reprezentantem Polski w skokach na trampolinie, wicemistrzem Europy w skokach synchronicznych na trampolinie. Pierwsze swoje akrobatyczne kroki stawiał w Klubie MKS Victoria Jawor. Szerszej publiczności zaprezentował się w programie Mam Talent gdzie doszedł do półfinału:

Mirek Pyznar – pierwszy występ – eliminacje

Mirek Pyznar – półfinał

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego bardzo ciekawego występu. Jeśli macie wrażenie, że uchwyciłam Mirka tuż przed upadkiem – mylicie się. „Pan Kółeczko” pokazał nam jak zgrabnie można przeczyć grawitacji :D

 

 


2 Komentarze

  1. avatar
    jaa

    Mirek Tyznar znany w kraju jako „Pań Kółeczko”?

  2. avatar

    Oczywiście! Tak został nazwany w programie Mam Talent :D

Skomentuj

Connect with Facebook