Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
SGM | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

SGM

27 września 2011

SGM

W dniach 26-28 sierpnia w moim rodzinnym Jaworze odbyły się Międzynarodowe Targi Chleba. W tym roku gwiazdą imprezy była grupa Star Guard Muffin z wokalistą Kamilem Bednarkiem…a  właściwie gwiazdą był Kamil Bednarek z zespołem.

Na oficjalnej stronie zespołu można dowiedzieć się, że zespół działa od 2008 roku, zdobył kilka nagród, wyróżnień. Bez wątpienia jednak zespół nie byłby znany szerszej publiczności gdyby nie występ Kamila Bednarka (wokalisty zespołu) w programie Mam Talent w którym zajął 2 miejsce.

„Barwa jego głosu w połączeniu z energią i zapałem pozostałych członków zespołu przyczyniły się do tego, iż debiutancki album „Szanuj”, wydany w listopadzie 2010 roku, w ciągu dwóch miesięcy pokrył się podwójną platyną, a do dziś sprzedano ponad 75 tys. egzemplarzy. Tym samym płyta stała się absolutnym bestsellerem i najlepiej sprzedającą się płytą reggae w historii Polski!”

Kamil znany jest KAŻDEJ młodej kobiecie. Pod sceną w trakcie koncertu wzmocniono ochronę ponieważ naprawdę nie wiadomo było jak zareagują młode fanki. Jedna z takich właśnie dziewczyn zaczepiła mnie pod sceną i zapytała..który to jest Kamil i czy już jest na scenie.

…nie na scenie byli panowie techniczni, rozkładali sprzęt…

Pogoda podczas koncertu totalnie nie dopisała, miałam przemoczone buty, martwiłam się o sprzęt i miałam wszystkiego dosyć. A jednak Kamil był w stanie wykrzesać z siebie MOC i przekazać ją licznie zgromadzonej publiczności. Było naprawdę magicznie, kolorowo, radośnie i na chwilę zapomniałam o deszczu :D

Miłego oglądania!


2 Komentarze

 1. avatar
  322:)

  Kochana niezłe zdjęcia, fotka perkusisty podoba mi się bardzo, ja chyba preferuję czarno-białe ;)

 2. avatar
  Michał Olszewski

  Spodobało mi się w notce „martwiłam się o sprzęt i miałam wszystkiego dosyć”, ponieważ ja miałem na tyle wszystkiego dosyć że po 1 piosence zwinąłem się do domu.
  Po przestaniu praktycznie całego dnia na scenie jak i pod nią w warunkach jakie były i po wyczekaniu się troszeczkę na ten zespół usłyszałem od jednego z panów że ich menago nie życzy sobie aby fotografowie stali na scenie. Kazali nam zejść pod nią gdzie między kamerzystami, ochroniarzami marudzącymi że im błyskam, setkami piszących dziewczynek i w deszczu martwiąc się o zupełnie nieuszczelniany sprzęt, postanowiłem spakować manaty i biec do domu suszyć wszystko. Słyszałem ze potem pozwolili wejść na scenę ale ja już pewnie grzałem się w domu. Podziwiam ze tam wytrzymałaś i wystałaś a jeszcze do tego udało Ci się zrobić kilka dobrych ujęć.
  U mnie na blogu wszystkie ciekawsze koncerty prócz tego.
  Pozdrawiam
  Michał Olszewski

Skomentuj

Connect with Facebook