Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Maraton Zumby | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Maraton Zumby

2 kwietnia 2012

Maraton Zumby

Zumba – kiedyś słowo – zagadka, od kilku miesięcy słowo oznaczające ruch, radość, pozytywną energię. Skutkiem ubocznym Zumby jest dobre samopoczucie i podnoszenie sprawności fizycznej.

Dla wyjaśnienia: Zumba to połączenie rytmów latynoamerykańskich z aerobikiem. Została opracowana przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku (źródło: Wikipedia).

31.03 w przepięknej sali sportowej w Jaworze odbył się Maraton Zumby. Atmosfera wspaniała, dziewczyny cudowne! Znalazł się też jeden odważny mężczyzna, który nawet przez chwilę wspólnie z Dagą (Pierwszą Międzynarodową Instruktorką Zumby w Jaworze) pokazywał układ. Za oknem padał śnieg a u nas latynoskie rytmy, pełno słońca w sercach i uśmiechy na twarzach. Przyjechali zapaleńcy z Legnicy, Wałbrzycha, Złotoryi, Strzegomia. Jaworzanie także tworzyli silną reprezentację. Maraton Zumby trwał dwie godziny i prowadziły dwie super instruktorki: Daga i Ula.

Tutaj znajduje się jeden z Zumbowych hitów :D

P.S. Jeśli nie wymieniłam kogoś lub jeśli ktoś widzi jakąś nieścisłość – proszę o kontakt. W najnowszej  „Jaworskiej Szufladzie” na stronie 13 można przeczytać artykuł o Maratonie Zumby.


Powiązane

Podziel się

Skomentuj

Connect with Facebook