Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Alicja i Marco – Księga Gości | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Alicja i Marco – Księga Gości

3 listopada 2013

Alicja i Marco – Księga Gości

Alicja i Marco – których ślub i wesele możecie zobaczyć TUTAJ  – zdecydowali się na sesję narzeczeńską połączoną z Księgą Gości. Para Młoda dostała fotoksiążkę, na której z jednej strony były wybrane zdjęcia z sesji narzeczeńskiej a z drugiej miejsce na wpisy od gości weselnych. Goście wiedzieli o tym, że będzie taka księga i przygotowali specjalnie dłuższe życzenia. Wymagało to oczywiście przygotowania ze strony gości, zamiast kupić pierwszą lepsza kartkę z gotowymi życzeniami i wpisać od siebie:  „życzymy ciocia Gosia i wujek Stasiek”, trzeba było chwilkę pomyśleć..bo przecież w takiej księdze nie pisze się byle czego.

Księga Gości cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzięki zaangażowaniu wszystkich stron powstała przepiękna pamiątka. W referencjach Para Młoda napisała : „Rezultatem pierwszej sesji (my jeszcze jako narzeczeni) są nastrojowe zdjęcia oraz wyjątkowa pamiątka z naszego wesela – Księga Gości, do której zaglądamy teraz z dużym sentymentem.”

Dla chętnych – sesja narzeczeńska TUTAJ.

Dziękuję Pani Alicji za kilka zdjęć wypełnionej już Księgi Gości. Ja sfotografowałam tylko kilka stron.

Jeśli jesteście zainteresowani Księgą Gości – zapraszam do zakładki kontakt.


Powiązane

Podziel się

Skomentuj

Connect with Facebook