Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Grubson – Juwenalia w Legnicy 2012 | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Grubson – Juwenalia w Legnicy 2012

24 czerwca 2012

Grubson – Juwenalia w Legnicy 2012

26 maja w ramach Juwenaliów organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy swoje koncerty dali m.in. zespół Hope, Rahim i Grubson.

Pogoda była łaskawa tego dnia. Ciepło, delikatny wiaterek i ani jednej chmurki na niebie. W ręce zimne piwo, dookoła uśmiechnięci młodzi ludzie a na scenie gwiazdy. Do tego świetne nagłośnienie, bardzo dobra organizacja miejsca, stref. Czy można chcieć więcej? Na te kilka chwil z łatwością można było zapomnieć o problemach i troskach (np. zbliżającej się sesji egzaminacyjnej).

Tymczasem gdy słońce zaszło na scenie pojawił się Grubson, który nie tylko śpiewał ale i odgrywał scenki. Były to bardzo ciekawe i zabawne przerywniki pomiędzy kolejnymi utworami. Grubson zaśpiewał kilka kawałków z nowej płyty „Gruby brzuch„, która premierę miała kilka dni przed koncertem. Tłumy szalały, wszyscy wspólnie śpiewali znane wszystkim hity m.in ” Na szczycie” oraz „Naprawimy to”. Na koniec podzieliliśmy się z Grubsonem swoim światłem (z zapalniczek, telefonów) i rozeszliśmy się do domów.

Relacja pojawiła się także na stronie RadioRewers.pl


Skomentuj

Connect with Facebook