Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Fundacja TVN Zielone Drzwi | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Fundacja TVN Zielone Drzwi

5 maja 2011

Fundacja TVN Zielone Drzwi

26 kwietnia w programie „Dzień dobry TVN”, można było zobaczyć filmik o jaworskiej Galerii Souvenir. Fundacja TVN Zielone Drzwi zainteresowała się galerią i pani Małgorzata Dąbrowa mogła opowiedzieć o swoim sklepiku całej Polsce! Emisja programu była o 10.30, specjalnie dla tych, którzy nie widzieli programu – filmik (ze mną w tle) można zobaczyć TUTAJ (automatycznie filmik zacznie ściągać się na Wasz komputer). Zachęcam do zaglądnięcia na stronę Fundacji TVN Zielone Drzwi.

Pani Dąbrowa inwestuje w mieście, które wielu spisało na straty. Często słyszałam, że Jawor to miasto emerytów i bezrobotnych. Jedyna szansa na sukces w życiu to emigracja. Cieszę się, że ktoś daje nam szansę i dobry przykład!

Dzięki Galerii Souvenir możemy pomagać innym nie dając jałmużny. Tak wiele słyszy się o żebrzących dzieciach podstawionych przez mafię. Dając pieniądze motywujemy dalej do żebrania, bo po co pracować skoro żebranie jest bardziej opłacalne! Uważam, że lepszą formą pomocy jest zakup rękodzieła od osób potrzebujących.


Powiązane

Podziel się

Skomentuj

Connect with Facebook