Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Pixele w Barwotece | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Pixele w Barwotece

6 kwietnia 2011

Pixele w Barwotece

Pierwszego kwietnia miałam przyjemność być w Krakowie. Dokładniej w Barwotece (ul. św. Gertrudy 19, Kraków), gdzie obchodzone były pierwsze urodziny Barwoteki oraz  szóste urodziny Pikseli. Piksele zagościły także na ścianach w Barotece.

Było bardzo miło, kolorowo, radośnie i bardzo smacznie. Coś dla oka, coś dla podniebienia i dla ducha. Ogólna radość, powiew wiosny, pełen odpoczynek i relaks. Wspominam ten wieczór bardzo przyjemnie. Pogoda dopisała, ludzie tłumnie wychodzili przed Barwotekę by rozmawiać o tym co w środku widzieli :D.

Dla tych co nie znają Barwoteki, pragnę ich serdecznie zaprosić do bardzo ciekawego miejsca. Jest to nietypowe połączenie sklepu dla artystów plastyków, kawiarni i galerii. W sklepie można zaopatrzyć się w artykuły potrzebne nie tylko profesjonalistom, ale również amatorom. Galeria -to tu miałam swoją pierwszą indywidualną wystawę, i można tu kupić moje prace. Na koniec – kawiarnia. Przytulne miejsce, gdzie przy spokojnej, chilloutowej muzyce, można napić się dobrej kawy, herbaty lub coś przekąsić. Miła obsługa i stali bywalcy tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Organizowane są tu także warsztaty, m.in. ceramiczne, czy filcowania.

Piksele (czyli Agata Dębicka) mówią o tym, o czym mówi i co czuje człowiek współczesny, używając języka mediów, Internetu, technologii, ale nie tylko. Jej prace są bardzo charakterystyczne i rozpoznawalne. Usłyszałam wiele opinii na temat jej prac. Zdania były podzielone.  Zauważyłam, że kobiety odbierały prace Pikseli jako piękne i prawdziwe natomiast panowie określali je jako smutne i dołujące. Cóż, w dzisiejszym świecie troszkę narzekamy na facetów, na kondycję związków międzyludzkich w dobie Internetu.

Wszystkich zapraszam do Barwoteki na wystawę (do 19 maja 2011), na pyszną kawę. Zapraszam także do oglądania zdjęć i komentowania.

 


Powiązane

Podziel się

1 komentarz

  1. avatar
    322

    Bardzo, bardzo podobają mi się te foty, są rewelacyjne. Ten portret, muffiny, ludzie… Wow! Gratuluję:)

Skomentuj

Connect with Facebook