Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /wp-content/plugins/wordpress-popup/popoverincludes/classes/popoverpublic.php on line 92 and defined in /wp-includes/wp-db.php on line 1198
Babski Targ | WiktoriaWilk.pl - Fotografia Ślubna | Rodzinna - Jawor, Legnica, woj. dolnośląskie

Babski Targ

9 marca 2011

Babski Targ

Wrocław. Z okazji Dnia Kobiet Fundacja Koliber zorganizowała wielką WYMIANĘ ubrań, butów, książek, dodatków. Każda z nas ma w szafie kilka ciuszków, które były prezentem – niewypałem lub były niby fajne..a jednak od 2 lat nie zostały z szafy nawet wyciągnięte. Osobiście lubię takie inicjatywy, pozbyłam się tego co mi zalegało w szafie ( a że nowe to przecież nie wyrzucę!) i zamieniłam na inną rzecz, która komuś była zbędna. Była tez możliwość zakupu ubrań, ale z tej korzystano (jak zauważyłam) rzadko.

Poszłam na taką imprezę z nastawieniem, ze porobię kilka zdjęć, poprzyglądam się akcji. Tłumy ludzi (szczególnie kobiet) stworzyły tak przyjemną atmosferę w której z przyjemnością spędziłam czas.  Żałowałam, że wzięłam ze sobą tylko 3 koszulki i że nie przyjechałam wcześniej. Jedna z moich koszulek cieszyła się zainteresowaniem..ale jednak nikt jej nie chciał. W końcu pewna brunetka zachwyciła się inną koszulką, a szczególnie kolorem. Powędrowałam wiec w stronę jej walizek i wyszukałam sobie koszulkę na lato w modnym (chyba) w nadchodzącym sezonie – w kolorze koralowym.

Chętnych było coraz więcej, każdy przychodził z wielką torbą (były wiosenne porządki w szafie!), w pewnym momencie dziewczyny stały już na korytarzu!

Wyszłam pozytywnie naładowana, radosnym krokiem podążałam na autobus.

To był bardzo miły Dzień Kobiet! Do zobaczenia następnym razem… a ja przygotuję się lepiej i wezmę więcej niepotrzebnych mi rzeczy :D

 


Powiązane

Podziel się

Skomentuj

Connect with Facebook